Poštovné a doprava

Způsob doručení:

1./ GLS Česká republika

Zboží je doručeno přepravní společností GLS většinou do druhého dne od odeslání na Vámi uvedenou adresu - Cena: 155,– Kč - při zvolení platby dobírkou příplatek 35,-kč - (při objednávce nad 2500,-kč poštovné zdarma)

2./ Česká pošta - Doporučená zásilka

Zboží je doručeno Českou Poštou ( cca 3-7 dní ) - Cena: 110,– Kč - při zvolení platby dobírkou příplatek 35,-kč - (při objednávce nad 2500,-kč poštovné zdarma)

3./ Česká pošta - Balík do ruky

Zboží je doručeno Českou Poštou většinou do druhého dne od odeslání na Vámi uvedenou adresu - Cena: 160,– Kč - při zvolení platby dobírkou příplatek 35,-kč - (při objednávce nad 2500,-kč poštovné zdarma)

4./ Česká pošta - Balík na poštu

Zboží je doručeno Českou poštou většinou do druhého dne od odeslání na Vámi uvedenou adresu České pošty - Cena120,-kč - při zvolení platby dobírkou příplatek 35,-kč - (při objednávce nad 2500,-kč poštovné zdarma) 

5./ GLS Slovensko

Zboží je doručeno přepravní společností GLS většinou do 3 dnů od odeslání na Vámi uvedenou adresu - Cena: 350,– Kč. Zboží zasílané na Slovensko je možné hradit pouze převodem na náš účet. Jakmile si budeme jisti dostupností objednaného zboží, zašleme Vám e-mail s pokyny k platbě.

 

Způsob platby:

1./ Převodem na účet

Převodem na náš účet - jakmile si budeme jisti dostupností objednaného zboží, zašleme Vám e-mail s pokyny k platbě - Příplatek: 0,– Kč

2./ Dobírkou

Platba při předání zásilky - Příplatek: 35,– Kč

 

Upozornění:

Doručovanou zásilku si vždy pozorně zkontrolujte. V případě, že vykazuje známky mechanického poškození, odmítněte její převzetí, nebo trvejte na jejím otevření před doručovatelem. Bude-li zboží vykazovat poškození, zásilku okamžitě reklamujte. Převezmete-li poškozenou zásilku, a budete se později snažit o reklamaci, dopravce ji neuzná. Neručíme za poškození vlivem přepravy. Tato odpovědnost je přenesena na dopravce a proto je nutné dodržet výše uvedený postup. 

 

Nevyzvednuté zboží:

1. Při nevyzvednutí odeslané zásilky vzniká prodávajícímu nárok na úhradu dopravného (poštovného) ve skutečně uhrazené výši (dopravci, poště). Tento nárok vzniká i v případě, že objednávka přesahuje hodnotu splňující podmínky pro odeslání zdarma. Opakované odeslání zásilky je po dohodě možné. Prodávající si vyhrazuje právo požadovat náhradu s tím spojených nákladů. 

2. U zákazníků, kteří si zboží opakovaně nevyzvednou, budeme při další objednávce požadovat platbu předem na náš bankovní účet.